İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

Ümraniye Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

Umraniye-Bocek-İlaçlama

 

 

Ümraniye Böcek İlaçlama Servisi

 

Yaz ayları ile birlikte evlerde böcek ve haşere çoğalmaya başlar. Evimizin davetsiz misafirleri böcekler, haşereler ve kemirgenler hastalıkları da beraberinde getirir. Evlerde daha çok hamamböceği, tahtakurusu, akrep, kalorifer böceği, kırkayak, bit, pire, sivrisinek, sinek, fare gibi böcek ve kemirgenler ortaya çıkabilir. Bu böcek türleri çok hızlı ürediklerinden evinizde böcek gördüğünüzde hemen bizi arayın. Zira kendiniz temizleyemezsiniz, evin kuytu köşelerinde hızla çoğalırlar. Biz Ümraniye Böcek İlaçlama Servisi olarak teknolojik makinelerimiz ve uzman ekibimiz ile böcek sorununuzu kökten çözeriz.

 

Böcek ilaçlamada 4 ayrı ilaçlama yöntemi kullanılır. Bu yöntemler evdeki böcek çeşidine, böceğin azlığına ya da çokluğuna ve üreme durumuna göre uygulanan farklı yöntemlerdir. Eğer böcek henüz az ise ve hamam böceği gibi çok hızlı üreyen bir böcek türü değilse jel ilaçlama yöntemi kullanılır. Evin belli bölgelerine sürülen jel böceklerin ölmesini sağlar. Kokusuz ilaçlamada böceğin durumuna göre kokusuz ilaç sıkılarak uygulanır. Kokulu sıvı ilaçlama yönteminde evde hiçbir canlı bulunmamasına dikkat edilerek tüm ev en küçük köşesine kadar ilaç püskürtülerek ilaçlanır. Böcekleri ve hatta böceğin bıraktığı tüm yumurtaları yok ederek üremesini engeller. Çok yoğun böcek olan yerlerde ULV soğuk sisleme yöntemi kullanılır. Bu yöntem daha çok pire gibi uçucu böceklerin olduğu evlerde kesin çözüm sağlar. Ümraniye Böcek İlaçlama Servisi olarak  tüm bu yöntemleri en iyi şekilde uygulayarak hizmet veriyoruz.

 

Böcekler, haşere ya da kemirgenler artık sorun olmayacak. Uzman kadromuz ile size en iyi hizmeti veriyoruz. Evinizi veya işyerinizi en iyi şekilde ilaçlayarak böcek sorununa son veriyoruz. Ümraniye Böcek İlaçlama Servisi olarak yıllardır böcekler için kesin çözüm olan ilaçlamaları yapıyoruz. Böceklerden tamamen kurtulmanız ve bir daha böcek problemi yaşamamanız için teknolojik aletlerimiz ile ilaçlama yapıyoruz. Böcek ilaçlama işleminde en güvenilir ilaçları kullanıyoruz. Böcek ilaçlama işinde kullandığımız ilaçlar böcekleri tamamen öldürüp temizlerken insan sağlığına zarar vermiyor. Artık böcek ve haşere sorun olmayacak sizler için çalışıyoruz. Böceklerden kurtulmak için bizi arayın.