İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

 

Tuzla Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

Tuzla-Bocek-İlaclama

 

 

Tuzla Böcek İlaçlama Servisi

 

 

Böcek ve haşere evlerde ve işyerlerinde çok büyük bir sorun haline gelebiliyor. Çok hızla üreyen böcekler her gün çoğalarak evin her yerinde gezinmeye ve hastalık yayamaya başlıyor. Evlerde genellikle hamamböceği, tahtakurusu, kırkayak, akrep, kalorifer böceği, bit, pire, fare gibi böcekler sıklıkla görülür. Bu böcekler evin en kuytu köşelerine yumurta bırakarak hızla üremeye başlarlar. Kendiniz ilaçlamak isteseniz bile her gün yenileri çıkacağı için temizleyemezsiniz. Bu nedenle evde böcek gördüğünüzde hemen bizi arayın. Tuzla Böcek İlaçlama Servisi olarak uzman kadromuz ile hizmete hazırız. Hemen gelelim ve evinizi bir daha böcek sorunu yaşamayacak şekilde ilaçlayalım.

 

Böcek ilaçlama işleminde evdeki böcek durumuna göre çeşitli ilaçlama yöntemleri kullanıyoruz. Evinizde böcek henüz az ise ilaçlamak daha kolay olacaktır. Jel ilaçlama yöntemi ile evi boşaltmadan herhangi bir hazırlık yapmadan böceklerden kurtulabiliyorsunuz. Kesinlikle koku ve iz yapmayan jel ilaç evin belli bölgelerine sürülür. Bu jeli yiyen böcekler yuvalarına giderek ölür. Bu ölen böceği yiyen böceklerde kısa sürede ölerek ev temizlenmiş olur. Kokusuz ilaçlamada evi boşaltmak gerekmez fakat uzman kişilerce yapılmasında fayda vardır. Kokulu ilaçlama yöntemi böceğin çok olduğu ve hamamböceği gibi hızlı üreyen böceklerin görüldüğü evlerde uygulanır. Evde kimsenin kalmaması ve açıkta hiçbir şeyin bırakılmaması gerekir. İlaç makinelerle tüm eve ve en kuytu köşelere kadar püskürtülür. Bir saat kadar kapalı kalan ev sonrasında iyice havalandırılır. Uçan böcekler olan pire, sivrisinek gibi böcekler evi basmışsa ULV ilaçlama denilen soğuk sisleme yöntemi kullanılır. Teknolojik özel makineler ile ev ilaçlanır. Tuzla Böcek İlaçlama Servisi ekiplerimiz tüm bu ilaçlama yöntemleri en iyi şekilde yaparak size hizmet sunar.

 

Böcek ilaçlama işleminin yetkili bir firma ve uzman kadrolar tarafından yapılması gerekir. Tuzla Böcek İlaçlama Servisi olarak eğitimli çalışanlarımız ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile en güvenilir şekilde evinizi böceklerden arındırıyoruz. Böceklerden kurtulmanız için en iyi hizmeti veriyoruz. Son teknoloji makinelerimiz ile böcek probleminize kesin çözüm olacak ilaçlama işini yapıyoruz. Böceksiz huzurlu bir yaz için bizi arayın.