İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

 

Sultanbeyli Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

Sultanbeyli-Bocek-İlaclama

 

 

Sultanbeyli Böcek İlaçlama Servisi

 

Böcekler zaman zaman insanların yaşadığı ev ve işyerlerine de yerleşerek orada uygun koşullar bulduğunda çoğalmakta ve oralarda yaşamaya başlamaktadırlar. Bunlar karınca bit pire akrep ve diğer kemirgenlerdir. Nemli ve pis ortamlarda çoğalmaları ve yaşamaları daha kolaylaşmaktadır. Dışkılarını ve artıklarını bırakarak geçtikleri yerlerde insan sağlığına zararlı alerjen maddeler bırakmakta görünümleriyle de insanlar üzerinde olumsuz etkiler bırakmaktadırlar. Sultanbeyli Böcek İlaçlama Servisi tam bu noktada insanların yardımına koşmaktadır. Toplu yaşanan apartman ve sitelerde ortak alanlarda gelişen bu tür vakalar dairelere de zaman zaman geçmekte ve yaşayanları rahatsız etmektedir.

İlaçlama firmaları olarak insan sağlığını tehdit etmeden böcek ve haşerelerle çeşitli yöntemlerle mücadele etmekteyiz. Toz, jel ve sıvı ilaçlarla en az yan etkili ve sorunu kökten bir defada çözebilecek yöntemler uygulanmaktadır. İlaçlar kişilerin tercihine göre kokulu ya da kokusuz olarak sunulmaktadır. Her türlü yöntemde önce insan ve beraber yaşadığı canlılara zarar vermeden uzman personelce en uygun yöntemler uygulanmaktadır. Yapılan uygulama sorunu tamamen ortadan kaldıracak şekilde yumurta ve yavrularında ortadan kaldırılması ve tekrarlamayı önlemek amacıyla periyodik olarak birkaç kez yapılmalıdır. Ve apartmanda ya da sitede tüm daireler senkronize olarak birden ilaçlanmalı tekrar önlenmelidir. Sultanbeyli Böcek İlaçlama Servisi bu konuda oldukça hassas ve titiz davranmaktadır.

Sultanbeyli Böcek İlaçlama Servisi uzman personeli kaliteli ve etkili insan sağlığına zararsız ilaçları ve yöntemleri ile bu konuda hizmet vermekten ve müşteri memnuniyeti için ne gerekiyorsa yapmaktan kesinlikle kaçmamaktadır. Birinci ilkemiz en iyi hizmeti vermektir Bu işlem sektörün lokomotifi olarak itina ile yapılmaktadır. Böcek ve haşerelerin kökünü kurutana kadar firmamız işini itina ve titizlikle yapmaktadır. En iyi ve en ekonomik şekil ve yöntemlerle en iyi hizmeti vermek için uzman personel yetiştirmekte ve hizmet sunulmaktadır. İlaçlama sektörü insan sağlığını ön planda tutmak zorundadır. Hem böceklerin zararından arındırmalı hem de ilaçların vereceği zararı en aza indirgeyerek çevreyi de kirletmeden böcek ve haşerelerden insanları ve insanların yaşadığı yerleri temizlemelidir. İşi en iyi şekilde yapmak için gelişimleri de yakından takip etmelidir.