İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

 

Şile Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

Sile-Bocek-İlaclama

 

 

Şile Böcek İlaçlama Servisi

 

Havaların ısınmasıyla beraber maalesef bazı problemlerde gün yüzüne çıkmaya başlar. Evlerde görülen böcek ve haşereler de kuşkusuz bu problemlerin başında gelir. Isınan hava, kir ve pislik ya da nemli yerden dolayı oluşan bu böcek ve haşereler birçoğumuzun korkulu rüyasıdır. Kısa bir zamanda hızlı bir şekilde her alana yayılan bu böcek ve haşerelerin tespit edildikten hemen sonra gerekli görülen ilaçlarla temizlenmesi ve öldürülmesi gerekir. İnsanda oluşturduğu tiksinti duygusunun yanında sağlık açısından da zararları vardır bu böcek ve haşerelerin. Bu böcekler veba, tifo gibi bazı salgın hastalıkların kişilerde görülmesine neden olurlar. Bu yüzden böcek ilaçlama işi çok önemli ve dikkat gerektiren bir iştir. Bu konuda birçok ilaçlama şirketi kurulmuştur. Fakat biz Şile Böcek İlaçlama Servisi olarak hem kullandığımız yöntemler hem de alanında uzman kadromuz ile bu alanda rakiplerimize oranla en iyisi konumundayız. Bu yüzden bu konuda siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en kısa sürede en etkili hizmeti vermek için çalışıyoruz.

 

Böcek ve haşereler kendi aralarında belirli türlere ayrılırlar. Bu yüzden tek bir yöntem ve tek bir ilaçla her türlü böcek ilaçlaması yapılmaz. Biz Şile Böcek İlaçlama Servisi olarak ilk önce bu böcek ve haşere türlerini inceledik ve bu böceklerin hepsini türüne göre ayırdık. Kullandığımız ilaçları da bu türlere göre kullanmakta ve daha etkili sonuç almaktayız. İlk olarak böcek ilaçlamanın belirli yöntemleri vardır. Biz şirket olarak ise genel olarak 4 farklı yöntemi kullanmaktayız. Bunlardan en sık tercih edileni kokulu ilaçlamadır. Etrafa ağır ilaç kokusu yaymaması ve uygulanan yeri boş tutma zorunluluğu olmaması gibi nedenlerden dolayı bu yöntem müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilendir. Diğer bir yöntem ise kokulu ilaçlama yöntemi, bu yöntem daha geniş alana yayılan böcek ve haşereler için kullanılır fakat ağır ilaç kokusu bıraktığı ve uygulanan yerin boş kalması gerektiği için müşterilerimiz tarafından bu yöntem çok tercih edilmez. Bu yöntem ile akrep, hamam böceği, tahtakurusu gibi böceklerin öldürülmesi amaçlanır.

 

Kullandığımız diğer yöntemler ise jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlama yöntemi daha çok kapı aralığı, çekmece içi gibi el ile ulaşılamayan yerlerde oluşan böcekler için kullanılır. Sıvı ilaçlama ise bahçe, park ve kamelya gibi daha çok geniş alanda oluşan böcek ve haşerelerin temizlenmesinde kullanılır. Akrep, solucan, kertenkele gibi hayvanların öldürülmesi amaçlanır. Son olarak ilaçlama yönteminde en önemli unsur ilaç firmasının seçilmesidir. Çünkü seçilen yanlış firma ile yanlış ilaç kullanımı yaşayabilir ve bu durumda sağlığınızı ciddi manada tehlikeye atabilirsiniz. Bunun dışında kullanılan yanlış ilaç yüzünden böcekler tamamen ölmez ve 1-2 ay sonra yeniden bu problem ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden böcek alanında en iyi hizmeti veren bizler Şile Böcek İlaçlama Servisi olarak size her konuda garanti veriyor ve memnun olmadığınız durumda paranızı iade ediyoruz. Siz de bizim hizmetimizden ve yöntemlerimizden yararlanmak istiyorsanız telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.