İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

 

Sancaktepe Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

Sancaktepe-Bocek-İlaclama

 

 

Sancaktepe Böcek İlaçlama Servisi

 

Haşereler her daim tehlikeli ve insan sağlığı için zarar arz eden hayvanlar olmaktadır. Özellikle bahar aylarında iyice ortaya çıkmaya başlayan haşereler yaz aylarının sonuna kadar rahat vermezler. Bazen gerçekten bu durum çok can sıkıcı ve tehlikeli hale gelebiliyor. Aralarında bazı haşere ve böcekler var ki insan teni ile temasa geçtiği zaman ölümcül sonuçlar doğurarak canımızı en derinden yakabiliyor. Bu yüzden zamanında önlem almak oldukça önemli bir durum olmaktadır. Biz de şirket olarak önlem zamanı destek olabilme açısından Sancaktepe Böcek İlaçlama Servisi adı altında size hizmet vermekteyiz.

 

Yapığımız ilaçlama yöntemleri sizin isteğinize bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Öncelikle şunu belirtelim; haşere ve fare ilaçlama gibi tüm ilaçlama yöntemlerini uygulamaktayız. Ayrıca istenilen ilaçlama alanının büyük ya da küçük olması önem teşkil etmiyor. Her türlü yaşan ve ortak kullanım alanlarında ilaçlama yapabiliyoruz. Sancaktepe Böcek İlaçlama Servisi kullandığı ilaçlarda insan sağlığını tehlikeye atacak herhangi bir ilaç kullanımı yapmamaktadır. Tüm kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı ile alınmış ilaçlardır. Ortak kullanım veya yaşam alanlarında yaptığımız ilaçlamadan sonra uzun dönem bu sorunla karşılaşmayacağınızı garantisini veriyoruz. Ayrıca sadece ortalıkta gezen haşereleri yok etmiyor yuvalarını da bularak onları da tamamen ortadan kaldırıyoruz.

 

Şirket olarak her daim sizin huzurunuzu düşünen Sancaktepe Böcek İlaçlama Servisi kaliteli hizmetten asla ödün vermez. Size daha yakın olarak sorunlarınıza daha kısa zamanda çözüm bulmak adına Sancaktepe şubemiz sizler için her daim hizmette olacaktır. Sizin hizmet talebinizin ardından (iş yoğunluğuna göre değişse de genellikle gün içinde) hemen yanınıza gelerek ilaçlanması gereken; bina içi, merdiven altları, ev işyeri gibi kullanım ve yaşam alanlarını temizleyerek size teslim edecektir. Yapığımız ilaçlama sonrası kısa süreli içeri giriş yapmanız doğru değildir. Fakat gün içinde evinize yada ilaçlama yapılan alana rahatlıkla giriş yapabileceksiniz. Eğer sizde alanında en kaliteli ve tecrübeli ekip ile haşerelerden kurtulmak isterseniz size de hizmet vermeyi kendimize bir borç biliriz. Bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.