İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

Pire İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

Pire İlaçlama

 

İstanbul Geneline Servis

Böcekler hayatımız boyunca bize sorun çıkartabilen yaratıklar olarak bilinirler. Evimizin içinde varlığını engelleyemediğimiz çeşitli canlılar olduğu gibi, var olması insan sağlığı için tehlikeli boyutlara ulaşabilecek canlılar da bulunmaktadır. Pireler bu gruba giren canlılar arasında yer almaktadır. Pireler, yaşamları insanoğlundan bile daha eskiye dayanan canlılar olarak bilinirler. Çok kolay bir şekilde üreyebilen bu canlılar kendi katlarının yaklaşık 40 katı kadar yukarıya zıplayabilen, insan kanı ile beslenen canlılar olarak bilinirler. Pireler parazit canlılar olduklarından dolayı insanlar ve hayvanlar ile iç içe yaşamak durumundadırlar. Bu sebepten ötürü canlı yaşamının bulunduğu her yerde pirelerin var olacağını söylemek mümkün olmaktadır. Pire ilaçlama, evlerimiz, ofislerimiz ya da sıklıkla bulunduğumuz yerlerde çoğalabilirler. Bu gibi durumlarda yapılabilecek en doğru eylem, böcek ilaçlama firmalarını aramak olmalıdır.

Pirelerin İnsanlar Üzerindeki Etkisi

Pire ilaçlama, firmamız tarafından verilmekte olan bir hizmettir. Kişilerin evlerinin pirelerden kurtulması adına, hijyenik olarak böcek ilaçlama servisi vermekteyiz. Pireler çok çabuk üreyebilen canlılardır. Birçok pire türü bulunmaktadır. Bilinen pire türlerinin çok az bir kısmı insanlar üzerinde yaşayabilmektedir. Ancak bu duruma rağmen varlıkları oldukça çok can sıkan ve kişilere rahatsızlık veren bir durumdur. Zira kan emici canlılar olduklarından ve vücut üzerinde gezdiklerinden ötürü kişilere kaşınma hissi vermektedirler. İnsanlar kadar vücutları ve tüyleri üzerinde pire taşıyan canlılar da bulunmaktadır. Özellikle bir kısım sokak köpeklerinde ya da kedilerde pirelere rastlamak mümkündür. Aynı zamanda bu asalak türü, vücut sıcaklığını üzerinde yaşamış olduğu canlını sıcaklığına göre ayarlayabilmektedir. Bu açıdan bakıldığında pireler yok edilmesi gereken canlılar arasında yer alır.

Pire İlaçlaması Uzmanlık Gerektirir

Pire İlaçlama, hizmeti vermekte olan firmamız, uzun süredir bu sektör içerisinde bulunmakta, böcek ilaçlama konusunda uzman bir ekiple çalışmaktadır. Pirelerin ve diğer böceklerin evinizden arınmasına yardımcı olacak bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Evinizde pirelerin olduğunu fark ettiyseniz iletişim numaralarından firmamıza ulaşabilir ve böcek ilaçlama konusunda randevu talep edebilirsiniz. Firmamız kokusuz ilaçlar kullanmak ile birlikte, ilaçlar yine de insanları etkileyebileceğinden ötürü ev sahiplerinin evde olmadığı bir gün evi ilaçlamayı tercih etmektedir. Pire ilaçlama hizmetimizde pirelerin evin içerisinde bulunabileceği her nokta çok dikkatli bir şekilde saptanmakta ve buralara ilaç sıkılmaktadır. Evinizin tamamı büyük bir özenle temizlenmekte, bu sayede de bu parazitlerden kurtulmanız amaçlanmaktadır. Evleriniz dışında bahçeleriniz, kilerleriniz ya da ofisleriniz de pire saldırısına uğrayabilir. Firmamız, sizi bu durumdan kurtulmak için en doğru hizmeti verecektir.