İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

 

Pendik Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

Pendik-Bocek-İlaclama

 

 

Pendik Böcek İlaçlama Servisi

 

               

Pendik Böcek İlaçlama Servisi olarak tüm böcek çeşitlerine karşı ilaçlama yapmaktayız. Böceklerin, haşerelerin, karıncaların ve farelerin doğal yaşam alanları lağım kanalizasyonları ya da topraktır.  Ancak kış sezonları geldiğinde yiyecek bulmak isteyen karıncalar, böcekler, haşereler, katil böcekler, fındık fareleri ve lağım fareleri, kabuklu böcekler, renk değiştiren böcekler, larvalarını bırakarak yerleşmekte olan kurtlar ve benzeri kemikli ya da kemiksiz türler kolaylıkla giriş yapabilmektedirler. Özellikle de evlere ve ev gibi kapalı alanlara en küçük köşelerden dahi girmekte olan böcek türleri üreme dönemlerinde de bu alanlara yerleşerek larva ve yumurtalarını bırakırlar. Her gün binlerce çoğalmakta olan bu böcekler evlerde yaşayan bireylere kolaylıkla zarar verebilirler.

               

Bu nedenle böcek ilaçlama firmamızdan yararlanmakta fayda olacaktır. Pendik Böcek İlaçlama Servisi olarak hizmet vermekte olan firmamız sayesinde böceklerinizden kısa sürede kurtulmanız mümkündür. Böcek ilaçlama türleri olarak kullandığımız çeşitler kokulu, kokusuz, jel, dumanlama ve sıvı olarak ayrılmaktadır. Kokulu olarak yapmakta olduğumuz ilaçlama türünde evde herhangi bir eşyanın kalmamasına özen göstermekteyiz. Açıkta olan her gıdanın da kaldırılmasına özen göstermekteyiz ve ilaçlamamızı yaparken evde kimsenin kalmamasına dikkat etmekteyiz. Kokusuz olarak yaptığımız ilaçlama türünde ise kullandığımız ilaçların özelliğinde koku bulunmamasıdır. Jel kullandığımız ilaçlama yönteminde ise kenar ve köşelere jel kıvamında yapışkan sürmekteyiz ve bu jel böcek türlerimi kendine çeken bir özellik taşımaktadır.

               

Böcekler evlerinizi sardığı zaman kısa süre içerisinde kurtulmadığınız takdirde, son derece zararlı üremelere ve hastalıklara yol açabilirler. Bu nedenle Pendik Böcek İlaçlama Servisi olarak bizlere başvurabilir ve tüm ilaçlama çeşitlerimiz hakkında bilgi sahibi olarak dilediğiniz ilaçlama çeşidini seçerek böceklerden ve haşerelerden kurtulabilirsiniz. İlaçlama çeşitlerimizi her zaman en dikkatli şekilde ve uzman personellerimiz ile gerçekleştirmeye özen göstermekteyiz. Kullandığımız malzemelere ve materyallere en dikkatli şekilde yaklaşmakta ve ev halkını da ilaçlama türüne göre uyarmaktayız. Dakikalar içerisinde gerçekleştirdiğimiz ilaçlama türleri sonucunda oldukça kısa zaman sonra tüm böcekler, haşereler ve fareler evden uzaklaşmaya başlayacaktır. Giriş yerlerini de ilaçladıktan sonra her zaman evleri koruma altına almaktayız.