İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

Maltepe Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

Maltepe-Bocek-İlaclama

 

 

Maltepe Böcek İlaçlama Servisi

 

               

 Maltepe ve civar semtlerinde oturuyorsunuz ve evinizi hiç beklemediğiniz anda böcekler mi bastı?  Derhal böcek ilaçlama servisimiz olan Maltepe Böcek İlaçlama Servisi ile iletişime geçerek bizleri evinize davet edebilirsiniz. Böcekler hayatın en acımasız ve korkutucu varlıklarından birisidir. Oldukça fazla çeşide sahip olan bu böcekler, etrafta açık gıdalar bıraktığınız zaman daha sık ve çok giriş yaparak çoğalmaya yönelirler. Evlerinizin her alanında hatta giysilerinizin ve battaniyelerinizin içlerinde dahi görünmeyen böcekler mevcuttur. Bu böcekler, küçük ve büyük olarak ikiye ayrılmaktadır. Büyük böcekler genellikle banyo ve mutfaklara yerleşirken, küçük böcekler tül ve perde aralarına ve giysilerin ya da kullanılan yorgan ve battaniyelerin aralarına yerleşmektedirler.

                

Maltepe Böcek İlaçlama Servisi olarak kullandığımız farklı ilaçlama yöntemleri sonucunda başarıya ulaşmakta ve böceklerden derhal evi arındırmaktayız. İlaçlama yöntemlerimiz, kokulu, kokusuz ve jel olmak üzere üç farklı çeşide ayrılmaktadır. Kokulu ilaçlama yöntemimizde kullandığımız ilaçların bir kokusu vardır ancak sağlık açısından bir tehlike içermemektedir. Yalnızca ortamda bulunan personeller ve kişiler mutlaka maske kullanmak zorundadır. Kokusuz ilaçlama yöntemimizde etrafta hiçbir yiyeceğin kalmamasına özen göstermekteyiz. Aksi takdirde zehirlenmeler ve ölümcül sonuçlar ile karşılaşabiliriz. Jel ilaçlama yöntemimizde ise jel kıvamlı bir ilacımızı böceklerin gezindiği yerlere sürerek böcekleri çekmesine olanak sağlamaktayız. Jele yapışan böceklere bir daha hareket edemez ve yakalanmış olurlar.

               

Maksadımız ve ilk amacımız her zaman Maltepe Böcek İlaçlama Servisi kalitesini ve hizmet anlayışını müşterilerimize  aktarabilmektir. Tüm ilaçlama yöntemlerimizi uygularken, kişilere ve çevreye zarar vermeyecek şekilde uygulamaktayız. Böcekleri etkisiz hale getirirken insanların sağlığına zarar gelmesini elbette istemeyiz. Tüm uzman personellerimiz ve ekipmanlarımızla uygulamaya başlayarak hızlı bir zamanda tamamlamaktayız. Böylece hem böcekler etkisiz hale gelmekte hem de ev halkı derinden bir nefes almaktadır. Hizmetimizin kalitesini ölçmek istediğinizde ve evinizi böcekler yaşanması zor bir yere çevirdiği takdirde, derhal servisimizden hizmet alarak böceklerden kurtulabilirsiniz. Her zaman en doğru şekilde uygulamak için çaba harcadığımız ilaçlama yöntemlerimizi de sizlerin tercihine ve böcek türlerine göre seçerek işe koyulmaktayız.