İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

 

İstanbul Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

İstanbul-Böcek-İlaçlama

 

 

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

 

Böcekler, yaşam alanlarımızda hızla üreyen ve çoğalan, yaşamsal olaylar gereği vücutlarında pek çok zararlı mikroorganizma bulunduran ve pek çok insan hayatını tehlikeye atan canlılardır. Böcekler, pek çok hastalığın habercisidir ve temel sebebidir. Bunun için çok dikkat edilmesi gereken böcek türüdür. İstanbul Böcek İlaçlama Servisi bize ulaşın. Çevremizde ne yazık ki var olan haşere ve kemirgenler, insanlar açısından büyük risk taşıyan bazı hastalıkları çok çeşitli yöntemlerle insanlara bulaştırırlar. Geçmiş tarihte insan sağlığını tehlikeye atan ve toplu olarak meydana gelen canlı ve insan ölümlerinin birinci dereceden sebebi haşere ve kemirgenlerdir. Uzmanlara göre yaşam alanlarımızda var olan böceklerin en çok 0-6 yaş grubu çocukları etkileyen büyük tehdit ettiği gözlemlenmektedir. Bu yaş grubundaki çocukların tepkilerini kolaylıkla dile getiremedikleri içindir bu risk grubu.

 

Böcek yani haşere ilaçlarının genel adı insektisittir. Bu ilaçlamanın pek çok uygulama yöntemi mevcuttur. Genel olarak her haşere türünün ilaçlama ve ilaç yöntemi farklıdır. Her haşere türünün öncelikle belirlenmesi gerekli, sonraki aşama ise böcek türünün ve çokluğunun da belirlenip hangi ilaçlama yöntemi uygulanacaksa o ilaç temin edilip daha sonra da yöntem seçilerek uygulamaya geçilir. İlaçlama türleri kokulu uygulama ve kokusuz uygulama olarak 2’ye ayrılır. Kokulu uygulama haşerelerin fazla bulunduğu, biriktikleri bölgeye yapılmalıdır. Bu yöntem sonrasında kısa zamanda haşerelere etki etmeye başlar. İlaçlamadan sonra yaşam alanı 2-4 saat arası kapalı tutulur ve sonrasında 1-2 saat havalandırma yapılıp mekâna girilmelidir. İstanbul Böcek İlaçlama Servisi. Kokusuz uygulama ise sıvı ilaçlama püskürtme yoluyla uygulanır. İlaçlama yapılacak alanı terk etmeniz ve ortamın kapalı olması gerekmektedir.

 

Piyasa da satılan etkili olmayan ilaçlar ve bilinçsizce yapılan ilaçlamalar böcekleri yok edemeyeceği gibi, böceklerin ilaçlara olan direncini arttırmaktadır. İstanbul Böcek İlaçlama Servisi bize ulaşın ve asla pişman olmayın. İlaçlama işini yapan pek çok servis vardır. Fakat çoğunda güven problemi yaşarsınız. Bizler, profesyonel ilaçlama personellerimizle ve onaylı ilaçlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz.  Firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlıdır.