İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

 

Güngören Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

Gungoren-Bocek-İlaclama

 

 

Güngören Böcek İlaçlama Servisi

 

 

Bizim bildiğimiz ya da bilmediğimiz birçok böcek çeşidi var olup, evlere, ofislere ve diğer kapalı olan yaşam alanlarınıza girebilen türleri oldukça çoktur. Böceklerin özellikleri birbiriyle aynı değildir. Yaşam şartlarında kaynaklı gidip, gezdikleri her alandan virüs alıp, bizlerin yediği ya da yemediği her gıdanın üzerine bırakmaktadırlar. Böcekler bıraktıkları virüsler ile ciddi hastalıklara neden olmaktadır. Özellikle kapalı olan her ortak kullanım alanlarınızda böcek ve haşerelere dikkat etmelisiniz. Güngören Böcek İlaçlama Servisi olarak bu tür sıkıntılarınızda yanınızdayız. Böcek ve kemirgenleri hayatınızdan en kısa zamanda çıkartarak, temiz ortamlarda yaşamanıza yardımcı olmaktayız. Böcekler en küçük deliklerden de girebilme özelliğine sahiptir. Karınca, fare, hamam böceği, örümcek ve haşereler vs. girebildikleri her alanda çok çabuk yoğunlaşabilmektedir. Bu yüzden bıraktıkları yumurtalar ile sizlerin sağlıklı yaşayabilmenize engel olurlar. Firmamız profesyonel hizmet ile böcek ve haşere ilaçlamada en etkili sonuçları almaktadır.

 

Servisimiz tüm böcek çeşitlerine ilaçlama yapmakta ve sizin mücadelenize destek olmaktadır. Güngören Böcek İlaçlama Servisi olarak geçmiş yıllara dayanan bilgi birikimi ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Dilediğiniz her an her yerden bizlerle irtibat kurarak, böcek ve kemirgenlerden kurtulabilirsiniz. Firmamız kapalı olan her alanınızda güvenilir ve kaliteli yaşam sürdürmenize yardımcı olmaktadır. Böcek ve kemirgenler sadece ilaçlama yapılarak yok edilebilir. Bireysel olarak yapılan ilaçlama sonucunda yeniden ilaçlama yapılması gerekir. Bu yüzden işi bilirkişilerce ilaçlama yapılması, tekrar etmemeleri için faydalı olacaktır. Böcek ilaçlama sırasında kullandığımız ürün ve yöntemlerimiz kokulu ve kokusuz ilaçlama ile sıvı ve jel ilaçlamadır. Kokulu sıvı ilaçlama püskürtme araçlarıyla püskürterek, kokusuz ilaçlama sırt pompası ile jel ilaçlama ise böcek ve haşere yuvalarının giriş yerlerine bırakılmaktadır.

 

Güngören Böcek İlaçlama Servisi olarak deneyimli ekibimiz ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Böcek ve haşereleri en iyi ve etkili ilaçlama ile yaşam alanlarınızdan temizlemekteyiz. Firmamız böcek ilaçlamada mekân ayrımı yapmaksızın, en güvenilir hizmeti sunmaktadır. Böceklerin çeşidine ya da yoğunluğuna bağlı olarak sıvı, jel değişiklik yapabilir ya da her ikisini de aynı anda kullanabiliriz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, böcek ilaçlamada​ titizlikle çalışmaktayız. Bunun için evinizde, iş yerinizde, restoranlarda, fabrikalarda ve kapalı olan her alanda böcek, fare ve haşere gördüğünüz ya da varlığını hissettiğiniz anda bizimle irtibata geçmeniz, ilaçlamada etkili sonuçlar alıp, böceklerden zarar görmeden kurtulabilirsiniz. Firmamız her daim profesyonel hizmet ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla yola devam etmektedir.