İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

Fatih Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

Fatih-Bocek-İlaclama

 

 

Fatih Böcek İlaçlama Servisi

 

 

Haşerelerin en yaygın olduğu bölgeler arasında yer alan Fatih bölgesi halkı büyük zorluklar çekiyor. Özellikle nem ve güneşin az girdiği yerlerden olan bu bölgemizde birçok kişinin en çok yakındığı konulardan biri hiç şüphesiz olup olmadık yerlerden çıkan böceklerdir. Bu yüzden bizde şirket olarak sizlere daha rahat hizmet vermek adına Fatih Böcek İlaçlama Servisi olarak haşere, böcek ve fare ilaçlama hizmetleri ile karşınızdayız. Yaptığımız çalışmalarda alan sınırlaması olmadan size hizmet vermekten onur duyuyoruz. İlaçlama yaparken sadece etrafta görünen haşereleri yok etmiyor, haşerelerin yuvalarına bularak uzun süreli bu sorundan kurtulmanızı sağlıyoruz.

 

İlaçlama yapılan alanda insan sağlığını tehdit edecek herhangi bir malzeme veya ilaç kullanmıyoruz. İlaçlama yaptığımız tüm malzemeler sağlık bakanlığı onaylı olup sorunsuz ilaçlar olması ile biliniyor. Bunların yanı sıra özelikle değinmek istediğimiz bir ayrıntı bulunuyor. Haşereler hakkında az çok herkes bir şeyler bilir, haşerelerin ne kadar tehlikeli ve insan teni ile temasa geçtiği zaman ne denli ölümcül sonuçlar açtığını bildiğimiz için bizde Fatih Böcek İlaçlama Servisi olarak bu alanda hizmette sınır tanımıyoruz. Bizden hizmet alan yerlerin çoğu hep memnuniyet ile bize geri dönüş yapmışlardır. Bunun mutluluğunu ayrı yaşarken bizde sizlerin sağlığının güvence de olduğunu bilmek ayrı bir mutluluk sebebimizdir.

 

Alanında en uzman kadrosu ve tecrübeli ekibimiz ile Fatih Böcek İlaçlama Servisi her daim sizlere hizmet vermeye hazırdır. Size daha yakın olmak adına Fatih’te açtığımız şubemizde sizlere daha kısa zamanda ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her daim size hizmet vermeye hazır olan şirketimiz alan böcek ve haşere temizliğinde öncü firma olduğunu söylemek isteriz. Sizlerden gelen hizmet talebinin ardından en kısa zamanda size ulaşıyor ve yaşam alanlarınızı daha yaşanır hale getiriyoruz. Eğer sizde alanında en uzman olan firma ile tanışmak isterseniz sizlere de hizmet vermekten onur duyacağız. Her daim sizin mutluluğunuzu düşünecek olan firmamıza ulaşmak için irtibat numaralarımızı tuşlamanız ve bizimle diyaloga geçmeniz yeterlidir. Böcek ve haşerelerden kurtulmak bir telefon kadar kolay olacaktır.