İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

Fare İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

Fare İlaçlama

 

Kemirgen İlaçlama Servisi

Fareler, dünyaya geliş zamanları insanlardan binlerce yıl önce olan, 4 ayaklı sürüngenlerdir. Çok sayıda fare insanlarla iç içe yaşamaktadır. Fareler dünya üzerinde neredeyse her alanda yaşayabilmektedir. İnsanların evleri, çöpler ya da bataklıklar farelerin yaşam alanı olarak bilinmektedir. Fareler türlerine göre adlandırılmaktadır. Kimi fareler insanlarla iç içe evlerde gizlenerek yaşamaya çalıştıklarından ötürü ev faresi olarak adlandırılmaktadır. Ev fareleri, genellikle ışığı sevmeyen canlılar olarak bilinirler. Bu sebepten ötürü genellikle geceleri ortaya çıktıkları bilinmektedir. Gece boyunca beslenmeye çalışırlar. Bu yüzden fareler ile karşılaşmamız genellikle geceleri meydana gelmektedir. Evinizde fare olup olmadığını evin belirli bölgelerinde bulacağınız fare dışkılarından da anlayabilirsiniz. Fare İlaçlama, hizmeti firmamız tarafından sunulan servisler arasında bulunmaktadır. Firmamız evinize gelerek, orada bulunan fareleri temizlemek için çaba göstermektedir.

Canlı Fare Yakalama Hizmeti

Fareler konusunda oldukça deneyimli olan ekibimiz Fare İlaçlama, dışında çeşitli böcek ilaçlamaları ya da pire ilaçlamaları gibi, sektörle alakalı her hizmeti vermektedir. Fareler, bütün bunlar içerisinde en zor olanlarıdır. Zira, son derece akıllı canlılar oldukları bilinmekte ve oldukça hızlı hareket etmektedirler. Fareleri yakalamak için çeşitli yöntemler bulunsa da, firmamızın tercih etmiş olduğu yöntem onlar için en acısız ve en hızlı bir ölüm şekli olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda bazı durumlarda evinizin içerisinde yalnızca bir fare olmaz, fareler evinizde yuva yapmış olabilir ya da birçok ev faresi ile mücadele halinde olabilirsiniz. Böyle durumlar için ise daha etkili ilaçlama yapmış olan firmamız bu konuda işini oldukça iyi yapmaktadır. Piyasada fare ilaçlama konusunda yardım almak isteyen herkesin adını duymuş olduğu firmaların başında yer almaktadır.

Profesyonel İlaçlama

Firmamız tarafından verilmekte olan Fare İlaçlama, hizmeti, yine aynı şekilde bu sektörde uzun yıllardır çalışmakta olan ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Ustalarımız bu eylemi gerçekleştirirken hijyen kurallarına ve güvenlik önlemlerine dikkat etmekte, canlıları en hızlı şekilde yok etmek için çeşitli yöntemler denenmektedir. Çatılar, kilerler, bahçeler ve bunun gibi birçok yer farelerin bir numaralı yaşam alanlarıdır. Farelerin evde yaşamaların bir numaralı sebebi hiç kuşkusuz ki ev içerisinde çok daha kolay yiyecek bulmalarıdır. Bu sebepten ötürü ilaçlama onları evinizden temizlemek için en güzel yöntem olarak dikkat çekmektedir. Siz de fare ilaçlama hizmetinden faydalanmak, bu canlıların bir an önce evinizden uzaklaşmasını istiyorsanız, firmamızdan bu konuda destek isteyebilirsiniz. Bunun dışında fiyatlarımız da piyasa geneli ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlardır.