İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

 

Çekmeköy Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

Cekmekoy-Bocek-İlaclama

 

 

Çekmeköy Böcek İlaçlama Servisi

 

Böcekler, hayatımızda sürekli var olan ve var olmaya da devam edecek olan canlı varlıklardır. Bunların birçoğu da hastalık taşıyarak hayatımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Sivrisinek, hamam böceği, pire, bit, tahtakurusu ve buna benzer birçok böcek türü hastalıkları taşıyarak bulaştırma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda özellikle de işyerlerinde görülmeleri hijyen açısından hiç te hoş olmayan görüntüler oluşturmaktadır. Yeryüzünde varlığını sürdüren bu haşerelerin yanında bir de kemirgenler de hastalık taşıma özelliğine sahiptir. Çok küçük boyutta canlılar oldukları için dolayısıyla hayatımızın da birçok alanına rahatlıkla girebilmektedirler. Bu da tehlikenin boyutunu bir kat daha arttırmaktadır. Eskiye bakıldığında da bu haşere ve kemirgenlerin taşıdığı hastalıklarla birçok insan ölümlerine sebep olduğu bilgisine ulaşmak mümkündür. Özellikle daha önceleri tıptaki gelişmeler bu kadar ileri olmadığı için toplu insan ölümlerine bile neden olmuşlardır.  Çekmeköy Böcek İlaçlama Servisi olarak bizler de bu konuda sektörde önemli  çalışmalar yapmaktayız.

 

Yaptığımız işler ile insanların hayatını olumsuz yönde etkileyen bu böcek ve haşerelere karşı birçok ilaçlama yöntemi kullanmaktayız. Sağlık açsından kalıcı hastalıklara ve hatta ölümlere bile yol açabilen böceklerin etkisiz hale getirilmesini sağlamaktayız. Çekmeköy Böcek İlaçlama Servisi firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlar kullanarak yaptığımız ilaçlamalarla çok başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.

 

Çekmeköy Böcek Servisi İlaçlama olarak amacımız sizlerin kısa sürede böceklerin verdiği rahatsızlıklardan kurtulmanızdır. Firmamız ilaçlama konusunda 3 çeşit yöntem kullanmaktadır. Bunlar: Bu yöntemde sıkılan spreyler vasıtasıyla haşerelerin yoğun olarak bulunduğu bölgelere direkt olarak uygulanarak koruma sağlanır. Bu ilaçlar böceğin çeşidine göre değişiklikler göstermektedir. Bu kullandığımız ilaçlar kullanıldığı ilk günde itibaren 1 ay süreyle bile ilk günkü etkisini devam ettirmektedir. İlaçlanan bölgeler mümkün olduğunca ve hatta mümkünse hiç bir şekilde yıkanmaması gerekir. Çünkü yıkandığı zaman henüz yumurtadan çıkmamış olan böcekler tekrardan üreyebilmektedir. Yıkama yapılırsa doğal olarak haşereler de bu ilaçlardan etkilemeyeceği için ölmeyecektir. Bu yöntem sadece hamam böceklerinin etkisi hale getirilmesi için uygulanmaktadır. Böceklerin yuvalandığı bölgeler tespit edilir ve buralara sürülür. Ayrıca bu işlemden sonra temizlik yapmakta da bir sakınca yoktur.