İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

 

Çatalca Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

Catalca-Bocek-İlaclama

 

 

Çatalca Böcek İlaçlama Servisi

 

                

Genellikle mutfaklarda ve banyolarda karşınıza çıkmakta olan bir iki böceğin, aslında üreyerek çoğaldıklarını ve yalnızca bir iki adet olmadıklarını biliyor muydunuz? Mutfaklarda ve banyolarda karşılaşmakta olduğunuz böcekler aslında bu alanlarda bir topluluk halinde yaşıyorlar anlamına gelmektedir. Tek bir böcek dahi bir yerden yol bularak ya da kemirerek yol açarak içeriye girebilmektedir. Yiyecek arayışından dolayı giren böcekler artık evlerin mutfak ve banyo köşelerine yerleşerek yumurtalarını bırakırlar ve çoğalırlar. Çoğalmaya devam ettikleri sürece onlardan kurtulmak çok daha zor bir hale gelebilir. Bu nedenle derhal Çatalca Böcek İlaçlama Servisi olarak bizler devreye girmekte ve derhal bu böcek derdinden sizleri kurtarmaktayız. Mutfaklarınızda ve banyolarınızda üremekte olan böcekler ise hamam böcekleri, fareler, sinekler, gümüşçün ve kenelerdir.

 

               

Renkleri ve yapıları açısından farklılık gösteren bu böcek türleri için Çatalca Böcek İlaçlama Servisi olarak her zaman en uygun ilaçlama yöntemlerinden faydalanmaktayız. İlk amacımız her zaman böceklerden, farelerden ve haşerelerden kurtarmak ve müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmaktır. Evlerde, ofislerde, mutfaklarda, banyolarda, okullarda ve en temiz alanlarda dahi böceklerin, farelerin yaşaması normaldir. Doğal yaşam alanları dışarısı, toprak ve borular olsa da, bu tür varlıklar temiz ve kapalı alanlarda da yaşamaktadırlar. Çatalca Böcek İlaçlama Servisi olarak açık alanlara ya da köşe alanlara uygun ilaçlama yöntemlerini kullanmaktayız. Bunun için jel ilaçlama yöntemimiz her zaman daha fazla tercih edilmektedir ve böcekleri kendine çekmeye yardımcı olmaktadır.

 

               

 Uygulamakta olduğumuz ilaçlama türleri sınırlı olmamakla beraber oldukça kapsamlıdır ve her zaman sağlığa uygunluk testleri ile uygulanmaktadır. Seçtiğimiz ilaçlama yöntemlerini her zaman o alanda yaşamakta olan bireylerin sağlığını ve açıkta bulunan tüm eşyaların yapısını ele alarak uygulamaktayız. Karşınıza çıkan böceklerin daha fazla olduğunu düşünüyor ya da biliyorsanız, kaliteli ve kapsamlı ilaçlama servisimizden yararlanabilirsiniz. Çatalca Böcek İlaçlama Servisi olarak vermiş olduğumuz hizmet her zaman sizlerin tercihine ve böceklerin türlerine uygun olarak yapılmaktadır. Önceliğimiz ve vizyonumuzda bu haşerelerden kısa sürede sizleri kurtarmak ve rahat bir yaşama devam etmenizi sağlamaktır.