İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

 

Büyükçekmece Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

Buyukcekmece-Bocek-İlaclama

 

 

Büyükçekmece Böcek İlaçlama Servisi

 

Kış ayları genel olarak çoğu haşereler veya bilinen adı ile böcekler için kış uykusuna geçilme dönemi olarak bilinir. Mevsimsel ve iklimsel değişikliklere göre farklılık göstermekle birlikte çoğu böcek çeşitleri kış aylarında toprak altlarında bulunan yuvalarına çekilir. Bunun sebebi kış aylarının başlaması ile birlikte toprağın soğumasıdır. Fakat bu durum çoğunlukla dışarıdaki böcek türleri için geçerlidir. Ev içlerinde veya apartman içlerinde yuva edinen haşereler için bu durum böyle değildir. Yuvalarına çekilme gereksinimi duymadan sıcak ortamlarda yaşamaya ve hatta üremeye devam ederler. Büyükçekmece Böcek İlaçlama Servisi olarak belirtmek isteriz ki evinizdeki bu haşereler tahmin ettiğinizden veya gördüğünüzden çok daha  fazla olmaktadır.

Böcek ilaçlama yöntemleri birkaç çeşide ayrılmaktadır. Kokulu ilaçlama yönteminde evinize gelen çalışma arkadaşlarımız sırtlarında bir tüp ve bir maske ile birlikte evinizi ilaçlamaktadır. Bu böcek ilaçlama yöntemi kullanılırken evde yemek yemek için kullandığınız eşyalarınızı kaldırmanız önerilir. Kokulu yöntem gibi kokusuz yöntem de mevcuttur. Bu durumda bir sakınca yoktur. Gıdalarınızı kokusuz ilaçtan uzak tutmanız yeterli olacaktır. Bir diğer yöntem ise jel şeklinde ilaçlamadır. Bu yöntem tamamıyla kokusuz bir yöntemdir. Bu yöntemde hiçbir sakınca yoktur. Zarar vermez. Büyükçekmece Böcek İlaçlama Servisi  bir diğer ilaçlama yöntemi ise sıvı ilaçlama yöntemidir. Bu yöntemler arasından hiçbirisinde hiçbir şekilde insan ve evcil hayvana zarar vermemektedir. Sağlık açısından sakıncası olmayan ilaçlardır. Gıdalarınızdan uzak tutmak sizin faydalıdır fakat tutmasanız da kesinlikle bir sakıncası hiçbir şekilde yoktur.  

Firmamız sizler için en iyi ilaçlama yöntemi böcek türlerine, çeşitlerine ve yuva yaptıkları yerlere göre özenle seçerek tavsiye etmektedir. Büyükçekmece Böcek İlaçlama Servisi uzun yıllardan beri gelen tecrübesi ve geniş kadrosu sayesinde sizlere en iyi hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Problemler konusunda en etkili ve kalıcı çözümü sizler için bulmaktadır ve hiç bir şekilde müşterisini mağdur etmemektedir. İlaçlama servisleri arasında her zaman en iyi ilaçlama işlemini en kalıcı şekilde yerine getirmektedir. Firmamız profesyonel ilaçlama yöntemleri uygulayarak size yardımcı olur.