İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

Böcek İlaçlama

İstanbul Geneli İlaçlama Hizmeti Veriyoruz

Evlerde, ofislerde, okullarda ve akla gelen her alanda bin bir çeşit böcek ve haşere çeşidi ile karşılaşmak mümkündür. Böcekler ve diğer türler oldukça küçük türler olduklarından dolayı her zaman her kenar ve köşeden iç kısımlara rahatlıkla girebilmektedir. Bu nedenle Böcek İlaçlama, eylemi sık sık ve düzenli bir şekilde uzman firmalar tercih edilerek yaptırılmalıdır. Evlerde, ofislerde ve yaşama elverişli olan her alanda mutlaka görünmeseler de böcekler yaşayabilirler. Yaşadıkları alanlarda çoğalarak daha fazla bir topluluk haline gelirler ve eğer ilaçlama durumuna önem verilmez ve yaptırılmazsa başa çıkması çok daha zor bir hale gelmektedir. Bu nedenle ilaçlama firmalarının alanında en iyi ve tecrübeli olanları araştırılarak ilaçlama yaptırılmalıdır. Çünkü her firma size başarıyı sağlamayacaktır. Bunun için alanında uzman olması ve doğru ilaçlama tekniklerini kullanması gerekir.

Her Türlü İlaçlama Yapiyoruz    

Böcekler tek bir tür olarak yaşayan canlı varlıklardır. Ancak kendi içlerinde oldukça çeşitli bir şekilde ayrılmaktadırlar. Evlerde, ofislerde, okullarda, kapalı alanlarda ve bahçelerde yaşamakta olan ilk böcek türleri hamam böcekleridir. Amerikan, Oryantal ve Alman hamam böcekleri kendi büyüme ve gelişme türlerine göre kapalı alanlara yerleşerek çoğalmaktadırlar. Böceklerin yanı sıra, yine böcek türleri içerisinde yer alan fareler de Böcek İlaçlama, sonucunda kaybolan haşerelerdir. Ev fareleri, çatı fareleri ve lağım fareleri de böcekler gibi kemiksiz varlıklar olduklarından her küçük kenar ve köşeden kolaylıkla içerilere girebilirler. Böylece her geçen gün daha fazla çoğalarak yaşamaya devam ederler ve bu alanları tamamen kendi alanlarına çevirmekte ustadırlar. Bu sayede hijyen açısından sizi rahatsız edecek ve sağlığınıza da olumsuz bir yansıma olacaktır. Bunun için ilaçlama yöntemine başvuru yapılması gerekir. İlaçlama sonrası her yeri temizleyebilir ve daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.  

Kokulu - Kokusuz - Jel İlaçlama Yapiyoruz            

Böcek İlaçlama, saydığımız tüm haşerelerin bulundukları alandan uzaklaşması ve hatta hiç gelmemesi için önem taşımaktadır. İlaçlama yapılırken her haşerenin türüne uygun bir şekilde ilaç çeşitleri kullanılmaktadır. Ve bu alanda uzman olan firmalar ve kişiler, en dip köşeleri dahi son derece güvenilir ve titiz bir şekilde ilaçlayabilirler. Bu nedenle evlerinizde ya da sizleri rahatsız eden her alandaki böceklerden, haşerelerden, farelerden, hamam böceklerinden, sineklerden, tahtakurularından, bitlerden, pirelerden, güvelerden, kırkayaklardan ve uyuz yapan böceklerden yalnızca  ilaçlama yoluyla oldukça seri ve kolay bir şekilde kurtulmanız mümkündür. Evlerinize yaptıracağınız ilaçlama uygulamasının hiçbir şekilde size ve evcil hayvanlarınıza da zararı dokunmamaktadır.