İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

 

Beylikdüzü Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

Beylikduzu-Bocek-İlaclama

 

 

Beylikdüzü Böcek İlaçlama Servisi

 

Çoğu insan için evlerinde bulunan böcekler ve haşereler baş belası durumuna gelebilir. Özellikle nemli rutubetli yerlerde, mutfak lavabolarının altlarında, muslukların altına yakın yerlerde, banyolarda, tuvaletlerde hamam böceklerinin yaşadığına ve çoğaldığına şahit olmuş olabilirsiniz. Evinizde hamam böceklerinin yanı sıra gözle göremediğiniz ya da sadece nemli ortamlarda bulunmayan bir çok haşereden mustarip olabilirsiniz. Bu böcek çeşitleri kene, akrep, tahtakurusu, karınca ve daha birçok haşere çeşidi bulunmaktadır. Bu böcekler insan sağlığı için oldukça zararlıdırlar. Bu tarz bir durumdan kurtulmak için alışveriş merkezlerinden veya başka yerlerden satın aldığınız böcek ilaçları kalıcı çözüm sağlamayacaktır. Beylikdüzü Böcek İlaçlama Servisi olarak size kalıcı çözümler vermek hedefimizdir.  

 

Böcek ilaçlama çeşitleri böcek türlerine veya isteğe bağlı olacak şekilde  3- 4 çeşide ayrılmaktadır. Bu seçenekler arasında sizlerin istediği şekilde ilaçlama yapılması önceliğimizdir. Beylikdüzü Böcek İlaçlama Servisi ilaçlama yöntemleri arasında sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemleri bulunmaktadır. Dilediğiniz şekilde evinize, ofisinize ve yaşam alanınıza dilediğiniz yöntem ile ilaçlama servisimizden yararlanabilirsiniz. Kokulu ilaçlama yöntemlerinde genellikle evinizde direkt olarak kullanacağınız eşyalardan uzak tutmalısınız. Örneğin çocuğunuzun oyuncaklarını ilaçlama esnasında o ortamdan uzak tutmalısınız. Kokulu yöntemlerde ilaç haşerelere kokusu ile rahatsızlık verir. Fakat kokusuz yöntemler tercih edecek olursanız da ortamdan tabak, çatal veya çocuğunuzun oyuncakları gibi eşyaları ortadan kaldırmalısınız. İlaçlama işleminden sonra ilaçlama yapılan yere birkaç gün müdahale etmemenizde fayda olacaktır. Bu sayede ilaçlama işlemi daha faydalı olacaktır. Çünkü ilaçlama anında ölmeyen böceklerin de ölmesi garanti olacaktır.  

 

Firmamız bu zamana kadar en iyi hizmeti verebilmek için çaba göstermiştir ve aynı şekilde çaba göstermeye devam etmektedir. Sizler için en iyi çözümü bulabilmek için problem tespiti yapmayı öncelik olarak bilmiştir. Haşere ve böcek probleminizin kaynağını bulabilmek için problem yaşadığınız bölgeye ilaçlama öncesi gelerek nasıl bir çözüme ihtiyacınız olduğunu önceden bilerek daha iyi çözümü sağlamaktadır. Beylikdüzü Böcek İlaçlama Servisi probleminiz tamamen ortadan kalkana kadar ilaçlama işlemini tekrar ve tekrar devam ettirebilmektedir.