İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

Beykoz Böcek İlaçlama Servisi

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

Beykoz-Bocek-İlaclama

 

 

Beykoz Böcek İlaçlama Servisi

 

Böcekler yaşam alanlarımızda en çok huzursuzluğu verenlerdir. Evlere, ofislere ve diğer kapalı ortamlara çok fazla girebilen böcek çeşitleri mevcuttur. Hepsi birbirinden farklı özellikleri ile girip, dolaştıkları alanlara mikrop bırakırlar. Bu yüzden böcek ve kemirgenler insan sağlığını tehdit etmektedir. Ciddi hastalıklara sebebiyet vermemesi için özellikle kapalı alanlarda dikkat edilmelidir​. En ufak deliklerden de girebilen bu böcek türleri karınca, fare, hamam böceği, örümcek ve haşere vs. girdikleri her alanda çok hızlı çoğalabilme yeteneğine sahiptirler​. Böcekler bıraktıkları yumurtaları ile yaşam alanlarınızda  problem niteliğindedir. Beykoz Böcek İlaçlama Servisi ile böcek ve kemirgenlerden en kısa zamanda kurtulmanızı sağlarız. Firmamız en etkili ilaçlar ile sizleri evinizde ve diğer kapalı alanlarda rahat etmenizi sağlayabilir.

 

Firmamız tüm böcek türlerini ilaçlama yapmaktadır. Böcekler ile mücadelenizde Beykoz Böcek İlaçlama Servisi olarak geçmişten gelen bilgi birikimimiz ve kaliteli hizmetimiz ile yanınızdayız. Dilediğiniz her an her yerden bize ulaşabilir ve böcek, haşere sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Böceklerden ilaçlama yapılmadan kurtulmak mümkün değildir. Haşere ve kemirgenler ile bireysel mücadele sonuç vermeyecektir. Bu yüzden başka bir alternatif aramaktansa, işi bilen kişilerce ilaçlama yapılması gerekmektedir. Böcek ilaçlamada kullandığımız ürün ve yöntemlerimiz kokulu ve kokusuz ilaçlama ile sıvı ve jel ilaçlamadır. Kokulu sıvı ilaçlama püskürtme ile kokusuz ise sırt pompası ile jel ilaçlama böceklerin yuvalarının giriş yerlerine yem bırakarak ya da sürerek gerçekleştirmekteyiz.

 


Beykoz Böcek İlaçlama Servisimiz böcek ve haşere ilaçlamada mekan ayrımı yapmadan, kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Böcek türlerine göre ilaçlamada sıvı, jel değişiklik yapabilir ya da ikisini aynı anda da kullanabiliriz. Her zaman profesyonel hizmet sunmaktayız. Böcek ilaçlamada müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Evinizde, iş yerinizde, restoranlarda, fabrikalarda ve diğer kapalı alanlarınızda fare, böcek ve haşereler​ görüldüğü anda bizimle irtibata geçmeniz, ilaçlamada faydalı olacaktır. Firmamız profesyonel hizmet ile deneyimli ekibimiz ile en etkili sonuçları almaktayız. Ayrıca tüm böcek ve kemirgenlerden zarar görmeden kurtulabilirsiniz. Özellikle kapalı alanlarda sıcak ve nemli yerlerde yoğunluk gösteren bu böcek ve haşereler insan sağlığı açısından riskler taşımaktadır. Bu gibi durumlarda mutlaka yardım alınmadır.