İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

 

Başakşehir Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

Basaksehir-Bocek-İlaclama

 

 

Başakşehir Böcek İlaçlama Servisi

 

Çoğu evin baş belası haline gelen haşereler insan sağlığı için oldukça zararlı böceklerdir. Evinize bir şekilde girmeyi başarabilen haşereler kolayca evinizden ayrılmak istemeyeceklerdir. Öyle ki evinize yerleştikten sonra evinizde yuvalar edinecekler ve çoğalmaya başlayacaklardır. Evinizde kendilerine edindikleri yuva dışında onları zamanla evinizin içinde sizin yaşam alanınızda görmeniz muhtemel olacaktır. Haşereler evinizi doğal yaşam alanları haline getirdikten sonra kolay kolay çıkmak istemeyeceklerdir. Kullandığınız herhangi bir böcek ve haşere ürünleri ise sadece görüp denk geldiğiniz haşereleri öldürmenizde belki yardımcı olacak ve sizi kalıcı çözümlerden uzak tutacaktır. Kalıcı çözüm olarak ise Başakşehir Böcek İlaçlama Servisi size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.  

 

Böcek ilaçlama yöntemleri arasında sıvı ilaçlama yöntemi, kokulu ilaçlama yöntemi, kokusuz ilaçlama yöntemi ve jel ile ilaçlama yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemler tamamen zararsızdır. Fakat kokulu ilaçlama yöntemi uygulanırken solunmaması gerekir. Koku rahatsız edici veya zararlı olabilir. Aynı zamanda kokulu veya kokusuz bütün ilaçlama yöntemlerinin uygulanma esnasında o ortamda gıdalarınızı veya mutfak eşyalarınızı bırakmamanız tavsiye edilir. Direkt olarak ağız yolu ile alacağız veya dolaylı yollarla ağzınıza değecek olan nesnelerden uzak tutmalısınız. Bu şekilde sizler için daha sağlıklı olacaktır. Bir diğer yöntem olan jel ile ilaçlama yönteminde ise çocuk oyuncakları ve buna benzer şeyleri jel uygulanan yerden kaldırmanız gerekmektedir. Birkaç gün süre ile ilaç uygulanan yerleri silmemeye özen göstermeniz ilacın etkisini tam gösterebilmesi için faydalı olacaktır. Bu şekilde Başakşehir Böcek İlaçlama Servisi ilaçlama yöntemlerinden en iyi şekilde fayda görebilirsiniz.  

 

Başakşehir Böcek ilaçlama Servisi tecrübesi ile sizler için zamanın en iyi çözümlerini sunabilecek kapasiteye sahiptir. Haşere problemlerinizi birlikte tespit edip birlikte çözüm buluyoruz. Sizler için en iyisini yapmayı kendimize görev biliyoruz. Gerek sürünen gerek uçan haşereler konusunda haşere ilaçlama sektörünün en iyileri arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Haşere ilaçlama işlemlerini özenli ve titiz bir şekilde yerine getiriyoruz. İlaçlama işlemlerinden sonra her hangi bir problem olduğunda her zaman sizi dinlemeye ve çözüm aramaya hazır bulunuyoruz.