İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

Bahçelievler Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

Bahçelievler Böcek İlaçlama

 

 

Bahçelievler Böcek İlaçlama Servisi

 

Evinizi temizledikten sonra gerçekten tam anlamıyla temiz olduğunu düşünürsünüz. Fakat evinizde yaşıyor olabilecek haşerelerin ne kadar sağlıksız olduğu aklınıza gelmez. Bir sivrisinek, karınca ve daha birçok böcek ve haşereler birçok mikrop taşıyor olabilir. Pis yerlerde gezerler ve evinize girerler. Bazı haşereler evinizde sizin görmediğiniz yerlere yuva yaparlar. Yemek arayışı içerisine girerler. Hatta sizin yemeklerinizi, gıdalarınızı paylaşırlar. Evinizde bir iki kez haşere görmüş olmanız haşereler için çözüm aramaya başlamanız için bir işaret olabilir. Çünkü bu durum haşerelerin çoğalacağı veya zaten çoktan çoğalmaya başladıkları anlamına gelebilir. Bahçelievler Böcek İlaçlama Servisi evinizi haşerelerden, böceklerden korumanız için size birçok seçenek sunmaktadır.  

Böcek ilaçlama servislerinin ilaçlama çeşitleri birkaç madde ile sayılır. Bu yöntemler sıvı ilaç ile böcek ve haşere ilaçlama, kokulu ilaç ile böcek ve haşere ilaçlama, kokusuz ilaç ile böcek ve haşere ilaçlama ve sıvı ilaç ile böcek ve haşere ilaçlama yöntemi olarak sıralanabilir. Bu yöntemle hazırlanan ilaçlar ilaçlanmak istenen alanda gaz halinde yayılır ve böceklerin ve haşerelerin direkt olarak sinir sistemini etkiler. Bu kokulu ilaç böcekleri bulundukları yerlerden çıkartır ve böceklere nüfuz eder. Bu sayede böcekler ölürler. İlaçların 6 ay kadar etkisi vardır. Bu süre zarfında herhangi bir şekilde ilaca maruz kalan böcekler ölürler. Kullanılan ilaçların haşere haricinde hiçbir insana ve evcil hayvana zararı yoktur. Bahçelievler Böcek İlaçlama Servisi bunu size garanti edebilecek kalite ve tecrübeye sahiptir.  Firmamız müşteri memnuniyetine de gereken önemi vermektedir. Bundan dolayı size sunulan hizmetlerden güvenilir bir şekilde yararlanabilirsiniz. Böcek ilaçlama hizmeti garanti kapsamında sunulur.

Problem tespitimiz firmamız tarafından problem yaşadığınız yere gelinerek yapılır. Yetkili personel tarafından problem tespit edilir. Hangi yöntem ile ilaçlanması gerektiğine ortak bir şekilde karar verilir. Daha sonra ilaçlama işlemi yapılmak istenilen tarihte veya zamanda şirketimiz ilaçlama işleminizi yapar. Bahçeli Evler Böcek İlaçlama Servisimiz engin tecrübesi ve geniş kadrosuyla sizler için her zaman en iyisini yapmak için çalışır.