İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

Bağcılar Böcek İlaçlama

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

Bagcilar-Bocek-İlaclama

 

 

Bağcılar Böcek İlaçlama Servisi

 

Böcekler ve haşereler oldukça sağlıksız ve tehlikeli canlılardır. Evlerimizde veya yaşam alanımızda kesinlikle bulundurulmaması gereken ve bu konuda oldukça titiz davranılması gereken canlılardır. Böcek ve haşereler çok fazla mikrop ve virüs taşımalarıyla bilinir. Bugün dikkat etmeyip ciddiye almadığınız küçük bir haşere kısa bir süre içerisinde oldukça hızlı bir şekilde çoğalabilir. Bu durum da ileriki zamanlarda içerisinden çıkılmaz bir durum haline gelir. Hastalanmanıza, sağlıksız hissetmenize bile sebep olabilir. Ölümcül virüslerin en çok bu haşereler tarafından taşındığını ve insandan insana aktarıldığını unutmamak gerek. Bağcılar Böcek İlaçlama Servisi size haşereler ve böcekler konusunda en etkili ve geçerli yöntemleri en iyi şekilde sunmak için elinden geleni yapar.  

Böcek ilaçlama yöntemleri arasında birkaç çeşit yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler sıvı ile ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaç ile ilaçlama ve jel ilaç ile ilaçlama yöntemi olarak 3 – 4 seçeneğe ayrılabilir. Bağcılar Böcek İlaçlama Servisi olarak bu ilaçlar gerekli ziraat mühendisleri tarafından elde edilir ve onaylanır. Kokulu, kokusuz, jel veya sıvı ilaçlar olmak üzere bütün ilaçlar insan sağlığı için zararlı değildirler ve sadece haşereler üzerinde etki gösterirler.  Kullanılan bu yöntem ile haşerelerden 5 ay veya  6 ay boyunca korunmuş olursunuz. Hangi ilaçlama yöntemini seçmek istediğiniz tamamen size kalmış bir seçimdir. İstediğiniz ilaçlama yöntemini seçerek evinizi, iş yerinizi veya yaşam alanınızı haşerelerden uzun süre etki ile koruyabilirsiniz. Şirketimiz tarafından kullanılan  tüm yöntemler aynı etkiyi göstermektedir.  

Şirketimiz bünyesinde çalışan bütün personelimiz sizler için her zaman daha iyisini yapmayı her zaman kendilerine hedef olarak görmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Bağcılar Böcek İlaçlama Servisi tarafından ilaçlama işlemi itina ile yapılır ve herhangi beklenmeyen bir problem oluştuğunda tüm ekibimiz sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşarak ve sizlerle el ele vererek çözüme ulaşmak için birlik olurlar. Firmamız ilaçlama işleminden önce problem tespiti yapar. Evinize kadar gelerek sorunun ne olduğuna karar verirler. Daha sonra sizler için en iyi ilaçlama yöntemine karar verilir ve işlem yapılır.