İstanbul Geneli 7/24 Garantili İlaçlama

 

Avcılar Böcek İlaçlama

 

  Avrupa Yakası Telefon : 0 212 294 4426
Anadolu Yakası Telefon : 0 216 343 9010
                     7/24 GSM : 0 535 343 9010

 

 

avcilar genel

 

 

Avcılar Böcek İlaçlama Servisi

 

Yaz aylarının da yaklaşması ile birlikte bütün uyuyan haşereler ve böcekler  yavaş yavaş ortaya çıkmaya, uyanmaya ve çoğalmaya başlamış durumdadırlar. Bu durum birçok insanı olumsuz yönde etkilemektedir. Haşereler sıcak yerlerde yaşamayı severler. Kış aylarında da sıcak olan evinize alışmış ve yerleşmiş olabilirler. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte zaten evinize yerleşmiş olan haşereler toprağın da ısınması ile birlikte daha da çok ortaya çıkacaklardır ve sizi daha da çok rahatsız etmeye başlayacaklardır. Kolay çoğalabilen ve birçok ölümcül mikrobu üzerlerinde taşıyabilen haşerelerin başınıza dert olması kaçınılmazdır. Avcılar Böcek İlaçlama sizleri hem kış aylarında hem de yaz aylarında profesyonel hizmet kalitesi ile birlikte bu durumdan tamamen kurtaracaktır.  

İlaçlama yöntemleri kendi aralarında birkaç maddeye ayrılır. Bunlar kokulu veya kokusuz ilaçlama yöntemi başta olmak üzere sıvı ilaç ile ilaçlama yöntemi ve jel olarak kullanılan ilaçlama yöntemi olmak üzere sıralanabilir. Bu yöntemlerin hepsi aynı derecede etkilidir. Seçim sadece sizin isteğinize göre belirlenebilir. Avcılar Böcek İlaçlama bünyesindeki böcek ve haşere ilaçlamada kullanılan ilaçlarımız gerekli yasal izinlere sahip bir şekilde kullanılır. Bu şu anlama gelmektedir ki kullanılan ilaçlarımız tamamen sağlığınıza zararsızdır. İlaçlar sadece haşere ve böcekler üzerinde etkilidir. İnsan ve diğer canlılar üzerinde hiçbir sağlıksız etkisi yoktur. Gönül rahatlığı ile yaşam alanınızı ilaçlatabilirsiniz.

Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi ve iş güvencesi ile birlikte sizler için elinden gelenin en iyisini her zaman yaptı ve her zaman yapmaya devam edecektir. Avcılar Böcek İlaçlama Servisi sıkıntı yaşadığınız bölgeyi özenle ve itina ile ilaçlamaktadır ve sorunu tamamen yok etmektedir. Diğer ilaçlama şirketlerinin aksine daha uzun süre etkili sonuçlar ile hizmetinize devam etmektedir. Ekibimiz ilaçlama öncesinde yerinize gelip sorununuzu tespit etmektedir. Daha sonra sorununuza ve isteğinize bağlı olarak ilaçlama işleminin nasıl yapılacağına karar verilir ve uygun olduğunuz bir zamanda ve uygun koşullar sağlandığında ilaçlama yapılacak yaşam alanınıza gelinerek haşere ilaçlama işlemi yapılır.